Trailer Carmen van het Noorden

Views: 382

Carmen van het Noorden is gebasseerd op de wereldberoemde opera van Bizet, maar dit keer een Hip Hop versie. De film gaat over de jonge rechercheur Joz (Tygo Gernandt) die op het punt staat om te gaan trouwen met Maryam (Mounira Hadj Mansour). Wanneer een prostituee wordt vermoord krijgt hij de zaak toegewezen, tijdens het onderzoek ontmoet hij de sexy Carmen, zij kan het aanstaande huwelijk van Joz wel eens in gevaar brengen.
De film is geproduceerd door Fu Works (Spion van Oranje, Oorlogswinter, Zwartboek) en In-Soo Productions (Spion van Oranje; Made in Korea) en geregisseerd door Jelle Nesna.
Rollen: Tygo Gernandt, Sanguita Akkrum, Thom Hoffman, Margreet Boersbroek, Mounira Hadj Mansour, Kurt Rogiers, Vincent Vianen, Duvel, Sergio IJssel, GMB, Jiggy Dje, Turk, Cealdino, Timo Ottenvanger, Soumia e.a.
Muziek in deze film is gemaakt door Perquisite en tracks ondermeer met Sanguita, GMB, Duvel, Jiggy Dje, Turk, Urita, Forecast Jah Reign, Sticks, Typhoon. (Via YouTube)

Rate:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Share & Bookmark
Reacties (17)
  • fatima11 september 2009, 00:50

    lijkt me een coole film hoor en goeie muziek ook. ik ga zeker kijken

  • Ramazan13 september 2009, 20:09

    Mn neef heeft hem al gezien en hij zegt DOOOOOP! Hij is nog vetter dan in de trailer sschijnt! Dus ik ga hem sowieso checken, haha!

  • Pter13 september 2009, 23:25

    idd dope shit dit.. zeker met al die rappers die erin spelen! Jiggy is echt sweet

  • Kim14 september 2009, 12:20

    Super film!! De hiphop muziek is helemaal top!! Zeker de moeite waard!!

  • Sander14 september 2009, 12:21

    CHILL!!!!! KIJKEN!!!

  • richard14 september 2009, 23:48

    sprak laatst iemand die al een stuk gezien heeft,, hij schijnt echt goed te zijn

    • Guido27 september 2009, 16:08

      Gezien! En het is dus echt een leuke film:) En echt een dope ST. Perquisite rulez.

  • Bijouxxx15 september 2009, 17:19

    Heb ook gehoord dat hij helemaal te gek is!! Ik heb net kaarten besteld voor de premiere via de viva….

  • Anique21 september 2009, 09:35

    Ga ik zeker wel naar toe!
    Tygo, Duvel en Perq lijken mij een gouden combi!!!

  • Bijouxxx21 september 2009, 19:27

    Check deze recensie… ik heb er zoveel zin in!!

    http://www.statemagazine.nl/state.php/article?data%5Barticleid%5D=6171

  • Bas22 september 2009, 17:17

    Die clip van GMB en Perquisite is echt vet, dangerous woman. dat nummer zit ook in de film volgens mij…

    ZIEN!

  • Joep23 september 2009, 13:10

    whaaaaaat, iemand gister DWDD gezien, echt te leip.
    Was beetje ongemakkelijk gesprek maar ik denk echt dat de tegenstelling een spannende film kan opleveren!.

  • Martijn23 september 2009, 13:11

    hmpf Yvonne lompe boerin!

  • Saan23 september 2009, 13:14

    Naja zeg, ook zij heeft toch recht op haar mening.
    Ik denk dat ze gewoon wat nuchter is, en niet zo goed kon mee leven met de snelle omslag. Het vraagt natuurlijk nogal wat van de kijker. Een vrouw die met het minst of geringste een man om haar vinger weet te winden.
    Ik vind het spannend klinken!
    X

  • JOEP26 september 2009, 15:53

    Ik heb hem gezien! En ervan genoten.
    een film gemaakt met lef, liefde en passie.
    Een zeer dramatisch verhaal, soms bijna poëtisch maar gelukkig dankzij een aantal zeer grappige bijrollen niet te zwaar moedig.

    Deze film is als hip-hop, veelzijdig en origineel!

  • Peter26 september 2009, 22:02

    Ik heb hem inderdaad ook al gezien! Nesna heeft echt goed werk afgeleverd, ik vind het echt een vernieuwende film. Vond vooral het commentaar van Duvel erg sterk, dat voegde echt iets toe aan de film. Het is lust!
    En daarnaast is de muziek gewoon erg lekker,, en de camerashots springen er echt uit
    ga gewoon naar de bios om ook te kunnen oordelen ;)



Share:

  • Hyves
  • Facebook
  • Twitter
  • MySpace
  • NuJIJ
  • Digg
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • email
  • RSS